O&K Konsulting

logo_okkonsulting_logo_pomoc_w_norwegii_dla_polaków_w_norwegii

PSYCHOLOG W NORWEGII wsparcie polonii

Wsparcie psychologa dla Polaków w Norwegii

Jesteś Polakiem mieszkającym w Norwegii? Doświadczasz kryzysu emocjonalnego związanego z przeprowadzką, masz trudności w relacjach z rodziną, ze znajomymi, w pracy, cierpisz na depresję, lub dotykają Cię sytuacje, z którymi nie możesz sobie poradzić – skorzystaj ze wsparcia polskiego psychologa w Norwegii

Pomoc dla Polaków w Norwegii – wsparcie psychologiczne, na które możesz liczyć

Mieszkając zagranicą zarówno Ty, jak i Twoja rodzina, możecie napotkać trudności związane ze zdrowiem psychicznym, w tym depresją, problemy w relacjach z dziećmi i otoczeniem. Problemy te są powszechne i mogą wystąpić niezależnie od miejsca zamieszkania. Mając na uwadze liczne zapytania naszych klientów oraz rosnące zainteresowanie poradą psychologiczną, zdecydowaliśmy się podjąć kroki mające na celu pomoc. Po długich poszukiwaniach wybraliśmy specjalistkę, która jest gotowa wspierać Polaków w Norwegii w tych trudnych czasach.

Dzięki tej inicjatywie chcemy zapewnić skuteczną pomoc oraz fachową poradę psychologiczną dla Polaków w Norwegii, którzy borykają się z wyzwaniami zdrowotnymi. Nasz wybrany psycholog jest przygotowany, aby pomagać Wam w potrzebie, oferując wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia psychologa?

Lepsze rozumienie siebie i swoich emocji

Wsparcie psychologiczne pomaga w lepszym rozumieniu własnych emocji oraz zachowań bliskich. Praca z psychologiem to droga do samopoznania, akceptacji i lepszego zarządzania własnym życiem emocjonalnym. Rozwijając te umiejętności, zyskujesz możliwość budowania zdrowszych i bardziej satysfakcjonujących relacji.

Wsparcie emocjonalne i radzenie sobie z obciążeniem

Często doświadczamy zwiększonego stresu i możemy czuć się tą sytuacją przytłoczeni. Psycholog może dostarczyć niezbędne wsparcie emocjonalne, pomóc w zarządzaniu własnym stresem i nauczyć technik dbania o własne zdrowie psychiczne, co jest kluczowe dla utrzymania równowagi w życiu rodzinnym.

Rozwój umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami

Nasze usługi psychologiczne oferują praktyczne narzędzia i strategie, które pomogą Ci radzić sobie z codziennymi trudnościami oraz nadzwyczajnymi sytuacjami. Nauka technik relaksacyjnych, radzenia sobie ze stresem oraz poprawa komunikacji to tylko niektóre z korzyści, które możesz osiągnąć, korzystając z profesjonalnej pomocy.

Psycholog Grażyna Jopek-Kurek

Nazywam się Grażyna Jopek-Kurek i jestem psychologiem. Mimo, że specjalizuję się we wspieraniu rodziców nastolatków i dzieci w spektrum autyzmu, pomagam również osobom zmagającym się z innymi problemami natury psychologicznej.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS, kurs oligofrenopedagogiki, jestem również uczestnikiem szkoły TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).

Prywatnie jestem żoną, mamą dwóch pięknych młodych osób i przyjaciółką pewnej niesfornej kotki. Fascynuje mnie autystyczny świat, ponieważ jako mama autysty widzę, jak bardzo to doświadczenie zmieniło i zmienia moje życie oraz jak wiele dzięki temu zyskałam. Przez wiele lat pełniłam funkcje menadżerskie, prowadziłam własną firmę a obecnie poza działalnością jako psycholog, wspieram również dział HR w jednym z zakładów produkcyjnych w Polsce.

Psychologia stała się dla mnie nie tylko nauką i pracą ale też ogromną pasją, która mnie nieprzerwanie napędza do działania. Znajomi mówią o mnie „człowiek orkiestra” i trochę mają rację, patrząc na moje życie zawodowe i biorąc pod uwagę fakt, że nigdy się nie nudzę. Kocham życie i moją pracę, odpoczywam spędzając czas z rodziną, tocząc niekończące się dyskusje egzystencjalne z synami, czytając lub pisząc książki, biorąc udział w konferencjach, podróżując i zmuszając się do aktywności fizycznej bo mimo, że za nią nie przepadam, to jednak dobrze wpływa na zdrowie.

POMOC PSYCHOLOGA DLA POLAKÓW W NORWEGII

Co mogę dla Ciebie zrobić?
 • Wsparcie/poradnictwo psychologiczne
  • Udzielę Ci pomocy w związku z trudnościami w różnych obszarach życia
  • Będą to porady oparte na wiedzy, w tym na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniu psychologicznym
  • Rozważymy konkretne rozwiązania, które mogą być przydatne w Twojej sytuacji
  • Otrzymasz emocjonalne wsparcie oraz przestrzeń, abyś mógł przyjrzeć się swoim problemom z szerszej perspektywy
 • Doraźne wsparcie/interwencja kryzysowa:
  • Otrzymasz skuteczne wsparcie w nagłej i trudnej sytuacji życiowej
  • Pomogę w odzyskaniu przynajmniej częściowej stabilności psychicznej po doświadczeniu traumy lub kryzysu
  • W sytuacji, gdy nie jesteś w stanie wyjść z kryzysu własnymi siłami pomogę przywrócić równowagę i umiejętność samodzielnego radzenia sobie
  • Ustalimy Twoje potrzeby jako osoby w kryzysie i wspólnie opracujemy plan działania, który pomoże w przezwyciężeniu trudności
 • Spotkania psychoedukacyjne:
  • Podczas nich poszerzysz swoją wiedzę na temat zdrowia psychicznego
  • Dowiesz się jak zadbać o siebie lub swoich bliskich
  • Będziesz mógł porozmawiać o swoich problemach w przyjaznej i nieoceniającej atmosferze i dowiedzieć się jak sobie z nimi radzić
  • Jeśli jesteś rodzicem – spotkanie może mieć charakter treningu wychowawczego, podczas którego nauczysz się lepszego rozumienia swojego dziecka
Pierwsza konsultacja
200 zł

Twoja pierwsza konsultacja jest kluczowym krokiem w rozpoczęciu procesu wsparcia psychologicznego. W tym czasie dokładnie poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania, co umożliwia mi zaplanowanie najbardziej efektywnej formy pomocy.

Kolejna konsultacja
180 zł

Podczas naszych kolejnych spotkań będziemy konsekwentnie pracować nad Twoimi celami i rozwiązywaniem wyzwań, które przed Tobą stoją. Każde spotkanie to szansa na głębsze zrozumienie Twoich emocji i zachowań oraz na rozwijanie skutecznych sposobów radzenia sobie z codziennymi sytuacjami

Jeśli więc:

 • masz trudności zawodowe, szkolne, lub
 • dotykają Cię kłopoty rodzinne,
 • doświadczasz bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia,
 • przeżywasz nagłą utratę bliskiej osoby,
 • doświadczasz przemocy domowej,
 • zmagasz się z poważnymi problemami zdrowotnymi,

to umów się na konsultację już dziś. Wystarczy, że wypełnisz krótko poniższy formularz kontaktowy. Zostaw do siebie kontakt – dzięki temu będę mogła się z Tobą umówić na nasze pierwsze spotkanie. Pamiętaj, pierwszy krok do zmian to wyciągnięcie ręki po pomoc – serdecznie zapraszam!

Wsparcie psychologa

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych